1
/
de
1
wedowhatwelove
Mercado Shops Develop & Management
Mercado Shops Develop & Management
Prix habituel
$800.00 USD
Prix habituel
Prix promotionnel
$800.00 USD
Prix unitaire
/
par
Impossible de charger la disponibilité du service de retrait
SMALL | 10 HOURS |
MEDIUM | 20 HOURS |
LARGE | 30 HOURS |
XLARGE | 40 HOURS |
What is Mercado Shops?
Mercado Shops is Mercado Libre's free platform to create your own online store and grow your brand. It has no activation or maintenance costs, and it has no limits either! You only choose how to sell each of your products.
You decide where you want your publications to be seen, if in Mercado Libre, in Mercado Shops or both. All under the same management, but with different costs to sell.
What are the benefits of using Mercado Shops?
The cheapest costs.
A new sales channel for your business.
Deliver your products in 24 hours with Mercado EnvÃos.
You collect your sales through Mercado Pago.
Two channels, one management.

You may also like
-
Shopify Stores
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
Google Ads Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
Meta Ads Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
TikTok Ads Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
YouTube Ads Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
LinkedIn Ads Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
Twitter Ads Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
MailChimp Management
Prix habituel Du $400.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
Google Data Studio Dashboard Development
Prix habituel Du $800.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
Mercado Libre Management
Prix habituel Du $1,600.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
WooCommerce Develop & Management
Prix habituel Du $3,200.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par -
Mercado Shops Develop & Management
Prix habituel Du $800.00 USDPrix habituelPrix unitaire / par
1
/
de
12